Başkan Kadir Albayrak’tan Ergene’nin Velimeşe Mahallesine Ziyaret

Başkan Kadir Albayrak’tan  Ergene’nin Velimeşe Mahallesine Ziyaret

Tekirdağ genelinde bir çok mahalleye çıkartma yaparak halkın talep ve isteklerini dinleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, geçtiğimiz günlerde ziyaret programını Ergene İlçesinde gerçekleştirdi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i  Velimeşe Mahallesi Ek Hizmet Binasında ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçede yapılan hizmet ve ortak projelere ilişkin istişarede bulundu. Albayrak’a, belediye logolu  seccadelerden hediye eden Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Tekirdağ büyükşehir belediyemiz her zaman bizim yanımızda oldu, birlik ve beraberlik içinde hizmet yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Projeleri söz verdiğimiz gibi hayata geçireceğiz. Sözümüz yapacaklarımızın garantisidir dedi.

Ziyarette vatandaşların hizmet çalışmalarının hayata geçirileceğinden şüphe duymaması gerektiğine vurgu yapan Belediye Başkanı Rasim Yüksel’ Maddiyat başta olmak üzere Ergene İlçesine tüm desteklerini sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hizmet çalışmalarının hayata geçirilmesi için ulaşım, araç gereç  ve yol sorunları dahil her alanda  desteklerini sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğunda bulunan Edirne Caddesi bu yıl sorun olmaktan çıkacaktır. Sosyal belediyecilik alanında yapılan hizmetlerin yanı sıra önemsediğimiz bir diğer konu eğitimdir. Bu alanda Ulaş ve Yeşiltepe Mahallesinde yapılacak olan Gündüz Bakımevi Projelerimizi hayata geçireceğiz. Büyükşehir Belediyesinin görevi olmadığı halde 11 ilçeye kazandırdığı 11 Okul Projesi gençlerimize verdiğimiz değeri göstermektedir’ dedi.

Vatandaşlarla bir araya gelerek samimi ve içten bir şekilde vatandaşların her daim taleplerini dinleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Velimeşe Mahalle Muhtarı Mehmet Erkul’u bir araya gelerek, mahalle sakinlerinin isteklerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel,  Mahalle Muhtarı Mehmet Erkul beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Velimeşe Mahallesinin yaşlılarından ‘Bayraklı Dede’ evinde ziyaret etti. Albayrak ‘Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Milli değerlerimiz ve kültürümüzün taşıyıcısı olan yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek, toplumsal yaşama aktif olarak katılmalarını, sosyal, kültürel ve ekonomik haklara sahip ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak birey olarak öncelikli görevimizdir. Bu ziyaret vesilesi ile de tüm yaşlılarımıza  sağlıklı, huzurlu nice yıllar diliyorum’ ifadelerine yer verdi.

 

 

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 278 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1856016