ETKİNLİK TAKVİMİ

5 AralıkOZANLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ OZANLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ Ergene Belediyesi ve Ergene Kars, Ardahan, Iğdır Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin katkılarıyla 5 Aralık 2021 tarihinde saat 14:00 tarihinde Ergene Kültür Merkezinde Ozanlar Günü kapsamında etkinlik düzenlenecektir.
10 Kasım10 Kasım Atatürk´ü Anma ve Anlama Programı 10 Kasım Atatürk´ü Anma ve Anlama Programı Ergene Belediyesi tarafından 10 Kasım 2021 tarihinde saat 19:30´da Ergene Kültür Merkezinde "10 Kasım Atatürk´ü Anma ve Anlama Programı" düzenlenecektir.
28 Ekim29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sergi ve Kortej Yürüyüşü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sergi ve Kortej Yürüyüşü Cumhuriyet Bayramı kapsamında 28 Ekim 2021 tarihinde Ergene Kültür Merkezinde saat 11:30´da Aysel Foçalıgil´in Yağlıboya ve Antika Obje/Kitre Bebek sergisi, saat 12:00´da Beren Bebek Gündüz Bakımevi öğrencilerinin gösterileri, 29 Ekim 2021 tarihinde saat 19:00´da Yeşiltepe Mahallesi Masal Park da başlayacak olan kortej yürüyüşü düzenlenecektir.
20 Mayıs57. Alay Bolayır Kültür Akademisi Projesi Açılış Töreni 57. Alay Bolayır Kültür Akademisi Projesi Açılış Töreni 57. Alay Bolayır kültür Akademisi projesi açılış töreni Tekirdağ ve Trakya bölgesinde yer alan belediyeler Sivil Toplum Kuruluşu özel ve tüzel kişiler katkıları ile gerçekleştirildi. Ergene Belediyesi Tüm sosyal ve kültürel projeler de olduğu gibi Bu projede de üzerine düşen görevi yerine getirmiştir. Geçmişten geleceğe tarihsel ve kültürel bir köprünün inşaatında atılan imzanın Haklı gururunu yaşayan Ergene Belediyesi 57. Alay Bolayır kültür Akademisi projesi tarihi Bolayır Hamamı iç mekan tefrişat düzenlemesi müze oluşumları ve dış çevre peyzaj çalışmalarının tamamını üstlenmiştir. 57. Alay Bolayır kültür Akademisi içerisinde Çanakkale muharebeleri, Bolayır Kent Müzesi, Atatürk Gönüllüleri Platformu Kütüphanesi ve tarihi Bolayır Hamamı olmak üzere dört ana bölümden oluşmaktadır.
30 AğustosVelimeşe Gölet Cafe Açılışı Velimeşe Gölet Cafe Açılışı 30 Ağustos 2021 tarihinde saat 18:00´da Velimeşe Mahallesinde Ergene Belediyesi tarafında Velimeşe Gölet Cafe´nin açılışı gerçekleştirilecektir.
9 EylülYaz Okulları, Hobi ve Meslek Edindirme Kursları Sertifika Töreni Yaz Okulları, Hobi ve Meslek Edindirme Kursları Sertifika Töreni Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi (TEMEK) ve Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen yaz okulları, hobi ve meslek edindirme kurslarının sertifika töreni 9 Eylül 2021 tarihinde saat 16:00´da Ergene Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.
16 EylülErgene Sosyokültürel Tesis Cemevi ve Aşevi’nin Temel Atma Töreni Ergene Sosyokültürel Tesis Cemevi ve Aşevi’nin Temel Atma Töreni 16 Eylül 2021 tarihinde, saat 17:00´da Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Sağlık Mahallesinde yaptırılacak olan Ergene Sosyokültürel Tesis Cemevi ve Aşevi’nin temel atma töreni gerçekleştirilecektir.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 454 | Toplam Ziyaret Sayısı: 4205718