HABERLER

23 MayısErgene Belediyesi’nin satranç turnuvasına yoğun ilgi Ergene Belediyesi’nin satranç turnuvasına yoğun ilgi Ergene Belediyesi ev sahipliğinde Düşün Satranç Evi katkıları ile düzenlenen ve 5 ila 6 yaşlarındaki toplam 82 satranç sporcusunun katıldığı satranç turnuvası renkli anlara sahne oldu. Derece elde edenlere çeşitli ödüllerin verildiği turnuvada tüm katılımcılara da hediyeler verildi.
23 MayısErgene’de kilit parke taş çalışmaları sürüyor Ergene’de kilit parke taş çalışmaları sürüyor Ergene Belediyesi çok güzel bir Ergene için ilçenin her mahallesinde çalışmaya devam ediyor.
23 MayısErgene’de Sünnet Şöleni kayıtları başladı Ergene’de Sünnet Şöleni kayıtları başladı Ergene Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ancak sadece ülkemizi değil tüm dünyayı adeta kasıp kavuran Korona virüs pandemisi nedeniyle ara verilen sünnet şöleni bu yıl gerçekleştirilecek.
20 MayısFerhat Göçer´den Ergene´de Muhteşem Konser Ferhat Göçer´den Ergene´de Muhteşem Konser Ergene Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Ferhat Göçer Ergenelilere unutulmaz bir gece yaşattı.
20 MayısErgene’de 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı Ergene’de 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Ergene İlçesinde de gerçekleştirilen tören ve çeşitli etkinliklerle kutlanıldı.
20 MayısErgene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’ye Yeni Bir Kalıcı Eser Daha Kazandırdı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’ye Yeni Bir Kalıcı Eser Daha Kazandırdı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene halkına vermiş olduğu yeni stad sözünü yerine getirdi ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında Ergene Belediyesi Vakıflar 19 Mayıs Gençlik Stadyumunun açılışını yaptı.
18 MayısErgene Belediyesi Semt Sahalarını Elden Geçiriyor Ergene Belediyesi Semt Sahalarını Elden Geçiriyor Ergene Belediyesi özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan semt sahalarını bakıma aldı.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 666 | Toplam Ziyaret Sayısı: 4913769