HABERLER

3 AralıkSevgiyle Tüm Engelleri Aşıyoruz Sevgiyle Tüm Engelleri Aşıyoruz Ergene Belediyesi her zaman engelli vatandaşlarının ve ailelerinin yanında olurken özel gün teşkil eden 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde de büyük bir etkinlik düzenleyerek engelli aileleri ve çocuklarıyla birlikte güzel bir geçirdi
2 AralıkErgene Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı Ergene Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı Ergene Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclis toplantısı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Başkanlığında gerçekleşti. Gerçekleşen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
1 AralıkErgene Belediyesinde Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başladı Ergene Belediyesinde Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başladı Meslek eğitim kursları ile her yıl vatandaşlara yeni bir iş kapısı açmak için ücretsiz kurslar düzenleyen Ergene Belediyesinin yeni dönem kurs kayıtları başladı.
1 AralıkErgene’de Yaralı Şahin Tedavi Altına Alındı Ergene’de Yaralı Şahin Tedavi Altına Alındı Ergene ilçesinde yaralı halde bulunan Şahin, Ergene Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi altına alındı.
1 AralıkErgene Velimeşespor Antalya Deplasmanında Ergene Velimeşespor Antalya Deplasmanında Türkiye Futbol Federasyonu 2.Lig Kırmızı grupta bulunan Tekirdağ temsilcisi Ergene Velimeşespor ligin 16. Hafta müsabakasında Antalya deplasmanında Serik Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.
1 Aralık“Tohum Toprağa, Engelli Topluma Emanettir” “Tohum Toprağa, Engelli Topluma Emanettir” Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Başkan Yüksel, “Yürekleri sevgi ile dolu olan, tüm engelli vatandaşlarımızı kucaklıyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum” dedi.
26 KasımMinik Öğrencilere Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Verildi Minik Öğrencilere Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Verildi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan minik öğrenciler 20-26 Kasım Toplum Ağız Diş Sağlığı haftası nedeniyle eğitim verildi.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 516 | Toplam Ziyaret Sayısı: 4205780