HABERLER

15 EkimErgene’de Haftanın Spor Panoraması Ergene’de Haftanın Spor Panoraması Ergene Belediyesini profesyonel ve amatör liglerde temsil eden futbol takımları geçtiğimiz hafta yine birbirinden zorlu takımlarla maç yaptı.
15 EkimErgene’de 1016 Çocuk Sünnet Ettirildi Ergene’de 1016 Çocuk Sünnet Ettirildi Ergene Belediyesi kurulmuş olduğu yıldan itibaren her sene geleneksel olarak düzenlemiş olduğu sünnet şölenlerinde Ergene’de toplamda 1016 çocuğu sünnet ettirdi. Sünnet çocuklarının ve ailelerinin bu en mutlu gününde Ergene Belediyesi yanlarında oldu.
12 EkimErgene’de Zabıta Müdürlüğü Etiket Tarife ve Fiyat Denetimlerinde Bulunuyor Ergene’de Zabıta Müdürlüğü Etiket Tarife ve Fiyat Denetimlerinde Bulunuyor Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince İlçede yapılan denetimlerde haksız kazanç elde etmek üzere harekete geçen işletmelere fırsat verilmiyor.
12 EkimErgene’den Bursa’ya 66 Sefer Düzenlendi Ergene’den Bursa’ya 66 Sefer Düzenlendi Ergene Belediyesi tarafından bu sene Bursa iline düzenlenen kültür gezilerine şu ana kadar 66 sefer yapıldı. 18 Eylül – 3 Ekim tarihlerinde düzenlenen gezilere Ergene’den 2640 kişi götürüldü.
11 EkimBaşkan Yüksel Kaymakam Sarılı’yı Ziyaret Etti Başkan Yüksel Kaymakam Sarılı’yı Ziyaret Etti Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu İlçesine yeni atanan Kaymakam Cafer Sarılı’yı Kaymakamlık makamında ziyaret etti.
11 EkimBaşkan Yüksel Oğuzhan Caddesindeki Tamamlanan Çalışmayı İnceledi Başkan Yüksel Oğuzhan Caddesindeki Tamamlanan Çalışmayı İnceledi Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Yeşiltepe Mahallesinde sıcak asfalt serilen Oğuzhan Caddesinde incelemelerde bulundu. Başkan Yüksel asfaltlama çalışmalarının diğer mahallerde de devam ettiğini belirtti.
8 HaziranErgene Belediyesi’nden Dünya Çevre Günü Farkındalığı Ergene Belediyesi’nden Dünya Çevre Günü Farkındalığı Ergene Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle bu yılda etkinlik düzenledi.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 240 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1855978