HABERLER

29 EylülMiniklerin keyifli anları Miniklerin keyifli anları Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evi’nin öğrencileri Ergene Belediyesi’nin Ergene´ye kazandırdığı sayısız eserlerden biri olan Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda spor eğitmenleri eşliğinde beden eğitimi derslerini yaptılar. Minik öğrenciler beden öğretmeni ve sınıf öğretmenleri gözetiminde hem spor yaptı hem de eğlendi.
28 EylülErgene Belediyesi personeline afet eğitimi Ergene Belediyesi personeline afet eğitimi Ergene Belediyesi ile Afet ve Acil Durum Genel Müdürlüğü (AFAD) Tekirdağ İl Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen afet farkındalık eğitimi Ergene Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
27 EylülMarmaracık Sahasının aydınlatma sistemleri yenilendi Marmaracık Sahasının aydınlatma sistemleri yenilendi Bölgede faaliyet gösteren spor kulüplerini ve sporcuları her zaman destekleyen Ergene Belediyesi amatör kulüplerin maçlarına ev sahipliği yapan Marmaracık Sahası’nın ışıklandırma sistemi yenilendi. Böylece kulüpler akşam saatlerinde sahayı kullanarak antrenmanlarını yapacak.
26 EylülErgene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Kaymakamı ve Muhtarlarını Çilek Kafede Misafir Etti Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Kaymakamı ve Muhtarlarını Çilek Kafede Misafir Etti Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Kaymakamı ve Ergene’de ki mahalle muhtarlarını Ergene Belediyesinin çilek tarlasında bulunan Kral Çilek Kafede sabah kahvaltısında misafir etti.
22 EylülErgene Belediyesi Çilek Tarlasında Çilek Satışları ve Kahvaltı Hizmeti Devam Ediyor Ergene Belediyesi Çilek Tarlasında Çilek Satışları ve Kahvaltı Hizmeti Devam Ediyor Ergene Belediyesinin tarım arazilerinden olan çilek tarlasında çilek satışları ve kahvaltı hizmeti devam ediyor.
21 EylülErgene Belediyesi’nden gaziler ile şehit aileleri onuruna yemek Ergene Belediyesi’nden gaziler ile şehit aileleri onuruna yemek Mustafa Kemal Atatürk’e gazilik unvanı verilişinin 101. yıldönümü dolayısıyla Ergene Belediye Başkanlığı tarafından ilçede ikamet eden gaziler ve aileleri ile şehit aileleri onuruna yemek programı düzenledi.
19 EylülBaşkan Yüksel, “Kahramanların hakkı ödenmez” Başkan Yüksel, “Kahramanların hakkı ödenmez” Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1332 | Toplam Ziyaret Sayısı: 5355488