HABERLER

14 AğustosSağlık Mahallesi 4. 5. ve 6. Sokakta Çalışmalar Hızla İlerliyor Sağlık Mahallesi 4. 5. ve 6. Sokakta Çalışmalar Hızla İlerliyor Ergene Belediyesinin Sağlık Mahallesinde başlatmış olduğu parke kilit taş yol yapım çalışmaları son sürat devam ediyor. Sağlık mahallesinde birçok sokakta devam eden parke kilit taş yol çalışmalarından vatandaşlar çok memnun.
14 AğustosKırkgöz Mahallesine Yeni Muhtarlık Binası Kırkgöz Mahallesine Yeni Muhtarlık Binası Ergene Belediyesi tarafından muhtarlık binası bulunmayan mahallelere yapılan muhtarlık binalarından en yenisi çok kısa bir süre sonra Kırkgöz mahalle muhtarına teslim edilecek ve halkın hizmetine sunulacak.
14 AğustosBaşkan Yüksel Kurban Kesim Merkezinde İncelemelerde Bulundu Başkan Yüksel Kurban Kesim Merkezinde İncelemelerde Bulundu Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Sağlık Mahallesinde Ergene Belediyesi tarafından kurulan kurban satış merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
10 AğustosCHP Milletvekili Aygun’den Başkan Yüksel’e Ziyaret CHP Milletvekili Aygun’den Başkan Yüksel’e Ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, önce ki gün Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti. Başkan Yüksel, Vekil Aygun’ü çiçekle karşıladı.
10 AğustosKırkgöz Mahallesindeki Çok Amaçlı Düğün Salonu Tamamlanıyor Kırkgöz Mahallesindeki Çok Amaçlı Düğün Salonu Tamamlanıyor Ergene Belediyesi tarafından Kırkgöz Mahallesinde yapımı devam eden Çok Amaçlı Kapalı Düğün Salonu inşaatında sona gelindi. İnşaatın Ağustos ayının sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor.
10 AğustosEvde Bakım Hizmetiyle Belediyemiz Fark Yaratıyor Evde Bakım Hizmetiyle Belediyemiz Fark Yaratıyor Ergene Belediyesi vatandaşların her daim yanında olan belediyecilik anlayışıyla ilçe genelinde ikamet eden yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar için Evde Bakım Hizmetini sürdürmeye devam ediyor.
9 AğustosAdı Beren Bebek Çocuk Akademisi Oldu Adı Beren Bebek Çocuk Akademisi Oldu Eğitim öğretim çalışmalarına her daim destek veren Ergene Belediyesi Yeşiltepe Mahallesinde yapımı devam eden Gündüz Bakımevi’nin adını Beren Bebek Çocuk Akademisi koydu.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 867 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1752965