HABERLER

13 NisanErgene Belediyesi %90 Kira İndirimine Devam Ediyor Ergene Belediyesi %90 Kira İndirimine Devam Ediyor Covid – 19 salgını nedeniyle zor günler geçiren vatandaşlar başta olmak üzere esnafa çeşitli destekler sağlayan ve gerek sosyal belediyeciliğin gerekse yardımlaşma ile dayanışmanın en güzel örneklerini sunan Ergene Belediyesi kiracılarına 3 ay daha %90 oranında kira indirimi uygulayacak.
13 NisanErgene Belediyesi Oturma Banklarını Kendi Atölyesinde Üretiyor Ergene Belediyesi Oturma Banklarını Kendi Atölyesinde Üretiyor Ergene Belediyesi kendi imalathanesinde Ergene halkı için oturma bankı üretimine başladı.
12 NisanErgene Velimeşespor Deplasmandan Puansız Döndü Ergene Velimeşespor Deplasmandan Puansız Döndü Misli.com 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Ergene Velimeşespor İstanbul deplasmanında oynadığı karşılaşmada ligde 21 maçtır kazanamayan Sancaktepe FK takımına 3 – 1 yenildi. Ergene Velimeşespor bu sonuçla küme düşme hattına geriledi.
12 NisanErgene’de Polis Teşkilatının 176. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı Ergene’de Polis Teşkilatının 176. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı Ergene İlçesinde Polis Teşkilatının 176. Kuruluş yıl dönümü çelenk sunma töreni ile kutlandı.
12 NisanTüm Müslüman Aleminin Ramazan Ayı Mübarek Olsun Tüm Müslüman Aleminin Ramazan Ayı Mübarek Olsun Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel tüm Müslüman Aleminin Ramazan ayını kutlayarak yazılı bir mesaj yayınladı. Başkan Yüksel, “Sevginin, kardeşliğin, paylaşmanın ve barışın adı olan Ramazan ayında ülkemizde huzurun ve kardeşliğin daha da güçlenmesini diler, içinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan Ayı’nın İlçemize, Ülkemize ve İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.
9 NisanErgene Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Ergene Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Ergene Belediyesi Nisan Ayı olağan Meclis Toplantısı Ulaş Belediye düğün salonunda yapıldı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Başkanlığında yapılan toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
8 NisanErgene Belediyesi 45.656 Ton Evsel Katı Atık Topladı Ergene Belediyesi 45.656 Ton Evsel Katı Atık Topladı Temiz bir çevre, kendini yenileyen doğa ve sağlıklı yaşam alanları için geri dönüşüme önem veren Ergene Belediyesi, 2020 yılı içerisinde yaptığı çalışmalar ile 45.656 ton evsel katı atık topladı.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1438 | Toplam Ziyaret Sayısı: 3610211