HABERLER

2 NisanErgene Belediyesi Semt Pazarlarında Tedbirleri Arttırdı Ergene Belediyesi Semt Pazarlarında Tedbirleri Arttırdı Ergene İlçesinde kurulan semt pazarlarında Korona virüsüne karşı alınan tedbirler arttırıldı. Pazar girişleri belirlenen alanlardan kontrollü yapılırken, diğer giriş ve çıkışlar demir bariyerlerle kapatıldı.
1 NisanBelediye Meclis Toplantıları İleri Bir Tarihe Ertelendi Belediye Meclis Toplantıları İleri Bir Tarihe Ertelendi Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan genelge ile Korona virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında Belediyelerin Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleştirecekleri meclis toplantılarının ertelendiğini söyledi.
1 NisanHep Birlikte Sağlıklı, Huzurlu ve Mutlu Nice Senelere Ergenem Hep Birlikte Sağlıklı, Huzurlu ve Mutlu Nice Senelere Ergenem Sevgi Kenti Ergenem, bundan tam bir yıl önce bugün Allah’ın izni ve sizlerin takdiri ile ekibimle birlikte Ergene Belediye Başkanlığı görevine ikinci kez seçildik.
31 MartRasim Başkan’dan Vefa Örneği Rasim Başkan’dan Vefa Örneği Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Nisan ayı maaşını Ergene Belediyesince korona virüs salgınında vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için başlatılan kampanyaya bağışladı.
30 MartErgene Belediyesi Vatandaşlara Maske, Eldiven ve Dezenfektan Dağıtmaya Devam Ediyor Ergene Belediyesi Vatandaşlara Maske, Eldiven ve Dezenfektan Dağıtmaya Devam Ediyor Ergene’de vatandaşların sağlığını önemseyen Ergene Belediyesi hafta sonu pazarda esnafa ve pazarda alış veriş yapan vatandaşlara koruyucu maske, eldiven, dezenfektan ve sıvı sabun dağıttı.
27 MartErgene’de Parklar Periyodik Olarak Yıkanıp Temizleniyor Ergene’de Parklar Periyodik Olarak Yıkanıp Temizleniyor Sağlık Mahallesi Selimiye Caddesi üzerinde bulunan Zübeyde Hanım Parkında Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yıkama ve temizlik çalışmaları yapıldı.
8 HaziranErgene Belediyesi’nden Dünya Çevre Günü Farkındalığı Ergene Belediyesi’nden Dünya Çevre Günü Farkındalığı Ergene Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle bu yılda etkinlik düzenledi.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1066 | Toplam Ziyaret Sayısı: 2806891