HABERLER

17 EylülErgene Sosyokültürel Tesis Cemevi ve Aşevi’nin Temeli Atıldı Ergene Sosyokültürel Tesis Cemevi ve Aşevi’nin Temeli Atıldı Tekirdağ’ın Ergene ilçesi Sağlık Mahallesi’nde yaptırılacak olan Ergene Sosyokültürel Tesis Cemevi ve Aşevi’nin temeli düzenlenen törenle atıldı. Törende konuşan ve 7 yıllık bir özlemi hayata geçirdiklerini kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi, büyükşehir belediyesi el ele hizmet etmeye devam ediyor” dedi.
17 EylülErgene Belediyesi’nden Yol Onarım ve Asfalt Çalışması Ergene Belediyesi’nden Yol Onarım ve Asfalt Çalışması Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin çeşitli mahallelerinde eş zamanlı olarak çalışmalar yürütüyor. İhtiyaç duyulan bölgelerde yol onarımı yapan ekipler bazı yerlerde asfalt serimi gerçekleştirirken kimi mahallelerde de parkların bakımını yapıyor.
17 EylülHer Şey Daha Güzel Bir Ergene İçin Her Şey Daha Güzel Bir Ergene İçin Sevgi Kenti Ergene’nin daha güzel bir hal alması için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Ergene Belediyesi henüz çok yeni bir belediye olmasına karşın ilçedeki park sayısını 80’e çıkardı.
17 EylülErgene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Muhtarlar Toplantısına Katıldı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Muhtarlar Toplantısına Katıldı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ergene ilçesinde bulunan mahalle muhtarları ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alış verişinde bulundu.
15 EylülErgene Belediyesinin Okullara Desteği Sürüyor Ergene Belediyesinin Okullara Desteği Sürüyor 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla birlikte Ergene’de birçok okulun bakım ve onarımını üstlenen Ergene Belediyesi eğitime destek çalışmaları kapsamında eğitim kurumlarına hizmetlerini sürdürüyor.
14 EylülErgene Belediyesinin Özel Misafirleri Tedavi Altına Alındı Ergene Belediyesinin Özel Misafirleri Tedavi Altına Alındı Ergene Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon merkezinde iki özel misafir Belediyenin veteriner hekimliği tarafından tedavi edilerek koruma altına alındı.
14 EylülErgene’nin Dört Bir Yanında Yol Çalışmaları Devam Ediyor Ergene’nin Dört Bir Yanında Yol Çalışmaları Devam Ediyor Ergene Belediyesi ekipleri tarafından ilçenin dört bir yanında yol çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel hava koşullarının müsait olduğu sürece yol çalışmalarının aynı yoğunlukta devam edeceğini belirti.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1284 | Toplam Ziyaret Sayısı: 3995425