HABERLER

24 OcakBaşkan Yüksel, “Uğur Mumcu’yu Bir Kez Daha Rahmetle Anıyorum” Başkan Yüksel, “Uğur Mumcu’yu Bir Kez Daha Rahmetle Anıyorum” Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ankara’da 24 Ocak 1993’te düzenlenen bombalı suikastte öldürülen Cumhuriyet Gazetesi yazarı Uğur Mumcu’nun ölümünün yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
22 Ocak3M İnovasyon Firması Ergene Belediyesi Barınağımızı Ziyaret Etti 3M İnovasyon Firması Ergene Belediyesi Barınağımızı Ziyaret Etti Bölgemizde bulunan 3M İnovasyon firması yetkilileri Ergene Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezinde bulunan sevimli dostlarını ziyaret etti.
13 OcakBaşkan Yüksel Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor Başkan Yüksel Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’de mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Hafta sonu mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Yüksel, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.
8 OcakErgene Belediyesinde Geleneksel Toplu Nikah Töreni Kayıtları Başladı Ergene Belediyesinde Geleneksel Toplu Nikah Töreni Kayıtları Başladı Ergene Belediyesi 14 Şubat’ta Sevgililer Günü’nü bu yılda düzenleyeceği toplu nikah töreni ile daha da renklendirecek. Ergene Belediyesi tarafından yapılacak olan toplu nikah töreni için kayıtlar başlarken son baş vuru tarihi 8 Şubat olarak belirlendi.
8 HaziranErgene Belediyesi’nden Dünya Çevre Günü Farkındalığı Ergene Belediyesi’nden Dünya Çevre Günü Farkındalığı Ergene Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle bu yılda etkinlik düzenledi.
30 MayısVatandaş İstedi, Başkan Yüksel Yerine Getirdi Vatandaş İstedi, Başkan Yüksel Yerine Getirdi Cumhuriyet Mahallesi Demirbaba mevkiinde yaşayan vatandaşların alt yapı taleplerini Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e iletmesinin ardından çalışmaların startı verildi.
27 EkimErgene’de Yol Çalışmaları Devam Ediyor Ergene’de Yol Çalışmaları Devam Ediyor Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen yol çalışmaları program dahilinde devam ediyor.
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 544 | Toplam Ziyaret Sayısı: 2666891