HABERLER

11 HaziranErgene’de Kilit Parke Taş ve Kaldırım Çalışmaları Devam Ediyor Ergene’de Kilit Parke Taş ve Kaldırım Çalışmaları Devam Ediyor Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Velimeşe mahallesinde başlatılan kilit parke taşlar ile kaldırım oluşturma ve deforme olan noktalarda onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
10 HaziranErgene Belediyesi Çöp Konteynerlerinin Bakım ve Onarımını Yapıyor Ergene Belediyesi Çöp Konteynerlerinin Bakım ve Onarımını Yapıyor Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, değişime ihtiyaç duyulan çöp konteynerlerinin bakım ve onarımının ardından tekrar Ergene halkının kullanımına sunuyor. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel bu çalışma ile önemli ölçüde tasarruf edildiğini belirtti.
9 HaziranErgene Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı Ergene Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı Ergene Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Başkanlığında Ulaş Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
9 HaziranErgene Belediyesi Geleceğin Aşçılarını Yetiştiriyor Ergene Belediyesi Geleceğin Aşçılarını Yetiştiriyor Ergene Belediyesi tarafından düzenlenen kurslar arasında yer alan Aşçı Çıraklığı Kursu’nda eğitimler Şef Gülbin Pekel nezaretinde devam ediyor.
9 HaziranErgene’de Parkların Bakım ve Tadilatı Yapılıyor Ergene’de Parkların Bakım ve Tadilatı Yapılıyor Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Ergene’de bulunan çocuk oyun parklarında tadilat ve bakım çalışmaları başlatıldı. Ekipler belirlenen periyotlar halinde ilçede ki tüm parkları bakıma aldı.
8 HaziranErgene Belediyesi 2. El Giyim Mağazası Yeni Yerinde Açıldı Ergene Belediyesi 2. El Giyim Mağazası Yeni Yerinde Açıldı Kurulduğu günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden ve Sevgi Kenti Ergene’de ihtiyaç sahibi olan herkese imkanlar ölçüsünde yardım elini uzatan Ergene Belediyesi yenilediği 2. El Giyim Mağazasını yeni yerinde Ergene halkının kullanımına sundu.
5 AğustosYeni Kurslar Açıyoruz Yeni Kurslar Açıyoruz Yeni Kurslar Açıyoruz Geçtiğimiz gün düzenlenen törenle Ergene Kültür Merkezi’ni Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden devralan Ergene Belediyesi kültür merkezi binasında yeni kurslar açmaya hazırlan...
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 3 | Toplam Ziyaret Sayısı: 3757314