DUYURULAR

14 Kasım Görevde Yükselme Sınav Sonuçları 07.05.2014 tarih ve 28993 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mahalli İdareler Personelinin Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Esaslarına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ”in sözlü sınav başlıklı 14.maddesi (1) “Sözlü sınav ilgili Mahalli İdare tarafından yapılır. Şube müdürü, müdür ve bunlarla aynı düzeydeki diğer görevlere atanacaklardan yazılı sınavda başarılı olanlardan en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının beş katına kadar sözlü sınava alınır.” hükmü gereğince 08.11.2018 tarihinde Perşembe günü saat 09:00’da Ergene Belediyesi Velimeşe Ek Hizmet Binasında Görevde Yükselme Sözlü Sınavı düzenlenmiştir. Sınava katılan personel için tutulmuş sözlü sınav kurulu değerlendirme ve tespit tutanağı ile sözlü sınav ve başarı sıralama sonuç listesi ilan edilmiştir.
22 Mart SÖZLÜ/UYGULAMALI SINAV SONUÇLARI Sözlü/Uygulamalı Sınavda Başarılı Olan Personel Listesi Ergene Belediye Başkanlığı bünyesinde personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalışan ve geçiş işlemi için başvuruda bulunarak tespit komisyonu tarafından başvurusu kabul edilen personeller 08-09.03.2018 tarihlerinde sözlü sınav ve 12- 13.03.2018 tarihlerinde uygulamalı sınava tabi tutulmuşlardır.
5 Temmuz Duyuru: Numarataj Çalışması İlimizin Büyükşehir statüsüne dönüşmesi nedeniyle Adres ve numaralamaya ilişkin mevzuat doğrultusunda zorunlu olarak yapılması hususlar ortaya çıkmıştır. Bu kapsamda mükerrer isimli cadde ve sokaklar ile hatalı ve eksik adreslerin değiştirilmesi, düzeltilmesi ve isimsiz sokaklara isim verilmesi işlemlerine başlanmış olup bazı işyerlerinin ve vatandaşlarımızın adreslerinde zorunlu değişiklik olabilecektir. Tüm Halkımıza Duyrulur.
14 Nisan Tekirdağ Valiliği İl olağanüstü Bürosundan Duyuru Tekirdağ Valiliği İl olağanüstü Bürosundan Duyuru; Kendisini OHAL Bürosu personeli olarak tanıtan şahsın, bazı kurumları telefon ile arayarak kimlik ve iletişim bilgilerini istediği tespit edilmiştir. Bu şekilde gelen aramalara itibar edilmemesi ve arayan kişiye kesinlikle bilgi verilmemesi, derhal OHAL bürosuyla iletişime geçilmesi önemle duyrulur.
2 OcakSahte E-Mail Bilgilendirmesi Sahte E-Mail Bilgilendirmesi Sahte E-Mail BilgilendirmesiSon günlerde Ergene Belediyesi Personeli adına hazırlanmış, sahte yardım talebinde bulunulan mailler gönderildiği tespit edilmiştir.Kurumumuz adına gönderilen ve sizden yardım,destek ve para gibi taleplerde bulunan mailleri dikkte almayı...
21 AralıkYeni Araçların İçin Kurban Kesim Töreni Yeni Araçların İçin Kurban Kesim Töreni Ergene Belediyemize Yeni Alınan Araçlar İçin Yarın Öğlen Namazı Sonrası Ulaş Mahallesi Atatürk Heykeli Alanında Kurban Kesim Töreni Yapılacaktır,
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1331 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1943774