Ergene’de Evde Bakım Hizmeti Vatandaş Memnuniyetini Kazandı

Ergene’de Evde Bakım Hizmeti Vatandaş Memnuniyetini Kazandı

Ergene Belediye Başkanlığı tarafından 2016 yılında başlatıldığı evde bakım hizmetiyle  şimdiye kadar 340 dan fazla kişinin yararlandığı ifade edildi.

Ergene ilçesi sınırları içinde yaşayan yaşlı ve  kimsesiz olan vatandaşlara yönelik Evde Bakım Hizmetleri Birimi kuran Ergene Belediyesi, vatandaş memnuniyeti ile birlikte Evde Bakım Hizmeti Projesine devam ediyor.

Vatandaşlarımızın Her Daim Yanındayız

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘Projede görevli olan belediye personelinin bölgede geniş bir inceleme yaptığını ve bu inceleme sonucunda belirlenen ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattıklarını belirterek, ''İlçemizde yardıma muhtaç, bir umut bekleyen çok sayıda vatandaşımız var. Ekiplerimiz bu ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı tespit ederek, onların bizlerden beklentilerini belirliyor’ diye konuştu.

Aileleriyle beraber ya da tek yaşayan  ihtiyaç sahiplerine, proje kapsamında her türlü hizmetin verildiğini söyleyen Başkan Yüksel, temizlik ve genel sağlık bilgilendirmesi ile kontrollerinin de ekipler tarafından yapıldığını dile getirdi. Bunun yanı sıra  2. El Eşya Mağazasına değinerek, Elden Ele Sevgi Yardım Mağazamızda soğuk kış günlerini yaşadığımız bu günlerde vatandaşlarımız tarafından bağışlanan giysi ve ev eşyaları sayesinde, ihtiyaç sahibi ailelerimize yardım elimizi uzatmaya devam ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. İnsan odaklı yapılan her projemizde vatandaş memnuniyetinin oluşması bizleri memnun etmektedir’ ifadelerine yer verdi.

 

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 380 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1818405