Başkan Rasim Yüksel’in Kızı Hande Yüksel’nin Mutlu Günü

Başkan Rasim Yüksel’in Kızı Hande Yüksel’nin Mutlu Günü

Ergene  Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in kızı Hande Yüksel, Velimeşe Mahallesinde binlerce davetlinin katılımıyla gerçekleşen nikah töreniyle hayatını Suat Işık ile birleştirdi.

Velimeşe Mahallesi Yazlık Düğün Salonunda gerçekleşen kına ve  düğün törenine siyaset ve iş dünyasının yanı sıra Ergene’den  belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, muhtarlar, Ergene’nin iş adamları, siyasetçileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Düğün öncesinde yapılan kına töreninde gelenekler yaşatıldı. Organize edilen kına gecesinde Türkiye O Ses Türkiye yarışmasında yer alarak adını ülkeye duyuran Onur Baytan sahne aldı. Eski düğün geleneklerinin yaşatıldığı organizasyonda bindallı giyen gelin ve nedimeler, kına türküleri ve oyun havaları eşliğinde oynadı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı törende çiftin nikahını Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan kıyarken nikah şahitliklerini CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç yaptı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘ Bugün bir anne ve babanın isteyebileceği en güzel şeyi yaşıyorum. Evladımın mürüvvetini görüyorum. Evlatlarımız yeni bir yuva kuruyorlar. Bundan dolayı çok mutluyuz. Kızıma ve damadıma ömür boyu mutluluklar diliyorum’ ifadelerine yer verdi.

Nikah töreninin ardından takı merasiminin gerçekleştiği gecede Yüksel ve Işık aileleri ile katılımcılar; Arif Şentürk’ünde sahne aldığı gecede gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğünde doyasıya eğlenirken mutlu çifte bir ömür boyu mutluluk temennilerinde bulunuldu.

 

 

 

 

 

 

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1547 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1312512