Ergene’de Peyzaj Çalışmaları Devam Ediyor

Ergene’de Peyzaj Çalışmaları Devam Ediyor

Ergene Belediyesi, Ergene’nin modern görünümüne kavuşması adına ilçe genelinde peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, iklim koşullarına uygun olarak seçilen çiçek ve ağaçların dikimini çocuk parkları ve refüjler de gerçekleştirirken,  Ergene’yi güzelleştirmeye rengarenk bir görünüm kazandırmak adına ilçe genelinde çalışmaların devam ettiği bilgisini kaydetti.

Ekipler ayrıca ‘ Ergene bizim evimiz ve biz Ergene’yi daha yaşanabilir daha estetik bir hale getirmek için çalışıyoruz. Havaların ısınması  ile birlikte park ve bahçe alanlarımızda daha yoğun bir şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Ulaş Mahallesi’nde peyzaj çalışmaları kapsamında çiçek dikim çalışmaları gerçekleştirildi.  Hizmete açtığımız park alanlarımızda çevre düzenleme çalışmalarını gerçekleştirirken, mevcut parkları peyzaj çalışmalarıyla estetik bir görünüme kavuşturuyoruz.  Daha yaşanabilir Ergene ve daha temiz bir çevre için çalışmalarımıza son sürat devam edeceğiz’ ifadelerine yer verdi.

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 457 | Toplam Ziyaret Sayısı: 4913560