Çilek tarlası doğal stüdyo oldu

Çilek tarlası doğal stüdyo oldu

 

Velimeşe Gölet Kafe, Marmaracık Göl Restoran, Velimeşe Lavanta bahçesi ile bölgenin cazibe merkezi halini alan Ergene’de 25 dönümlük bir alana kazandırılan çilek tarlası da vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

 Dalından çilek toplamak için Ergene Belediyesi Tarımsal Üretim alanındaki çilek tarlasına gelen vatandaşlara kahvaltı ve kafeterya hizmeti de sunuluyor.

 Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği çilek tarlası evlenecek çiftler için de doğal fotoğraf stüdyosu oldu.

 Daha önce Gölet Kafe, Göl Restoran ve Lavanta bahçesi gibi alanları doğal fotoğraf stüdyosu olarak tercih edenlerin şimdiki gözde mekanı ise Velimeşe çilek tarlası oldu.

 Ergene’nin ve Velimeşe’nin dünya evine girecek olan çiftlerin doğal stüdyosu olduğunu kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Evlenecek olanlar, söz, nişan düğün yapanlar artık kapalı fotoğraf stüdyoları yerine doğal mekanlarda fotoğraf çekimini tercih ediyor. Velimeşe çilek tarlası da bir anda bölgenin doğal fotoğraf stüdyoları arasında yerini aldı” dedi.

 Velimeşe çilek tarlasında fotoğrafçılar ile düğün fotoğraflarını çektirmek için çalışma yapan Beyza ve Soner Özen çifti ile karşılaşan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel gençleri tebrik ederek mutluluklarını paylaştı ve günün anısına fotoğraf çektirdi.

 Yeni evlenecek çiftlerin, söz, nişan yapan çiftlerin, doğum günü kutlaması yapanların ya da sünnet düğünü yapan ailelerin fotoğraf çekimleri için Velimeşe lavanta bahçesinden sonra şimdi de Velimeşe çilek tarlasını tercih etmeye başladı. Bu durumun kendilerini çok mutlu ettiğini kaydeden Başkan Yüksel, “Sadece Ergene’den değil, Çorlu başta olmak üzere çevre ilçelerden, illerden hatta İstanbul’dan çok fazla ziyaretçimiz oluyor. Bu da bizim son derece doğru ve başarılı bir iş yaptığımızı net biçimde gözler önüne seriyor. Velimeşe çilek tarlasına gelenlerin stresten ve gündelik hayattan bir nebze de olsa uzaklaşarak keyifli anlar yaşadığını görmek bizleri de mutlu ediyor” dedi.

 Her gün yüzlerce misafir ağırlayan Velimeşe çilek tarlası fotoğrafçılar ile düğün fotoğraflarını çektirecek olan çiftlerin uğrak mekanları arasında yer alıyor.

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 2468 | Toplam Ziyaret Sayısı: 5173334