Başkan Rasim Yüksel’den Sebile Teyze’ye Bayram Hediyesi

Başkan Rasim Yüksel’den Sebile Teyze’ye Bayram Hediyesi

-Başkan Rasim Yüksel’den Sebile Teyze’ye bayram hediyesi

-Başkan Yüksel’den Bir bayram hediyesi daha

TEKİRDAĞ (İHA) - Diğer tüm zamanlarda olduğu gibi Kurban Bayramı süresince de Ergene halkının yanında olup bayram ziyaretleri gerçekleştirerek düğün ve cenazelere katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ulaş Mahallesi’nde ikamet eden Sebile Kuşku’ya istediği akülü aracı teslim etti.

  Daha önce Velimeşe Mahallesi’nde ikamet eden Mirza Özduru adlı vatandaşa kendi imkanları ile akülü tekerlekli sandalye alarak teslim eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel bir bayram hediyesi de Ulaş Mahallesi’nde ikamet eden Sebile Kuşku’ya verdi.

  Sevgi kenti Ergene’de tüm engelleri sevgi ile aşmaya devam ettiklerini ve bir bayram hediyesi daha vererek Sebile annenin bayram gününde yaşadığı mutluluğu paylaştıklarını ifade eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ulaş Mahallemizde ikamet eden Sebile Kuşku annemize çok İstediği akülü aracını teslim ederek bayramını kutladık. Rabbim hayırlı bir şekilde kullanmayı nasip etsin.  Sizlerin yüzündeki gülümseme ve kalbinizde ki sevgi benim en büyük hazinem. Ben nefes aldığım sürece vatandaşımın yüzündeki gülümseme de hiç eksik olmayacak” dedi.

  Sebile Kuşku da kendisine akülü araç hediye ederek bayramını kutlayan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkür etti.

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 2536 | Toplam Ziyaret Sayısı: 3850694