Marmaracık Sahasının aydınlatma sistemleri yenilendi

Marmaracık Sahasının aydınlatma sistemleri yenilendi
Marmaracık Sahasının aydınlatma sistemleri yenilendi

Tekirdağ’ın profesyonel liglerde yer alan tek temsilcisi Ergene Velimeşespor’un maçlarını oynadığı Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu, Naim Süleymanoğlu Tesisleri, Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu, Vakıflar 19 Mayıs Stadı başta olmak üzere pek çok spor imkanını Ergene halkına sunan Ergene Belediyesi sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor.

Marmaracık Sahasının aydınlatma sisteminin yenilendiğini kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Spor kulüplerimize malzeme desteğinin yanı sıra maddi yardımlar da gerçekleştiriyoruz. Takım sporları dışında bireysel sporcularımızı da ödül yönetmeliği kapsamında ödüllendiriyor, başarıyı teşvik ediyoruz. Spor kulüplerimize bir katkıyı da Marmaracık Mahallemizdeki futbol sahasının ışıklandırma sistemini yenilerek, akşam antrenmanlarına uygun hale getirerek yaptık.

Marmaracık Mahallemizde bulunan ve hafta sonları amatör spor kulüplerinin maçlarına ev sahipliği yapan hafta içi akşam saatlerinde de gece idmanlarının yapıldığı futbol sahamızın kırık olan aydınlatma sistemleri Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından yenilendi. Sporu ve sporcuyu desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

FOTOĞRAFLAR

DİĞER BAŞLIKLAR