Ergene’de Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Ergene’de Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

İlçede bulunan muhtelif cadde ve sokaklarda kilitli parke taş döşemesi yapan Ergene Belediyesi, mahalle statüsüne kavuşan yerlerin bakım onarım çalışmaları kapsamında kilit parke taş tamiri ve çevre bakım çalışmalarını sürdürüyor.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kilit parke taşı ile kaplanmış sokakların bozulan ve deforme olan kısımlarını tamir edilerek düzgün bir hale getirme çalışmaları kapsamında  Ulaş Mahallesinde kilit parke taşı olan yolun bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirdi.

Çalışmalar ve hizmetler kapsamında mahallelerin elektrik dağıtımının yapıldığı trafolar, boyanarak daha estetik ve temiz bir görünme kavuşturmak amacıyla  hizmetlerin sürdürüldüğünü ifade eden ekipler, ilçe genelinde göze hitap eden görünümlere önem verdiklerini, daha temiz ve güzel bir görünüm için trafoların boyanarak daha estetik ve güzel bir görünüme kavuşturulduğunu açıkladı.
Ekipler ayrıca 'Çalışmalar kapsamında kötü görüntü oluşturan yazıların kapatılması amacıyla Sağlık Mahallesi Trafosunun boyanarak temiz bir görüntüye kavuşturulduğunun bilgisini kaydetti.

 

 

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 1539 | Toplam Ziyaret Sayısı: 2923490