Ergene Kapalı Spor Salonu Hizmet Vermeye Başladı

Ergene Kapalı Spor Salonu Hizmet Vermeye Başladı

Ergene’nin her geçen gün artan kültürel ve sportif faaliyetleri artıyor. Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu  geçtiğimiz aylarda  Ergenelilerin hizmetine açıldı.

Merkezinde vatandaş, hizmetlerinde emeğin olduğu çalışmaları vatandaşın hizmetine sunan Ergene Belediye Başkanlığı, 10 Ocak günü açılışını gerçekleştirdiği  Kapalı Spor Salonunu geçtiğimiz günlerde faal olarak hizmet açtı.

Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu bünyesinde; Basketbol ve voleybol sahası, 500 kişilik tribün, bowling salonu, masa tenisi ve bilardo salonu, sauna, duş, wc, kafeterya ve yönetim alanı bulunmaktadır. Gençler  için kişisel becerilerini geliştirebilecekleri kurslar gibi önemli projeleri bir bir hayata geçirirken, Velimeşe Mahallesi’nde Kapalı Spor Salonuyla ilçe genelinde gençlerin keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak sportif aktivitelerin yanı sıra sosyal alan gelişimini sağlanmaktadır.

Gücünü Gençlikten Alan Ülkemiz Kuvvetini Spordan Alan Gençliğimiz İçin Çalışıyoruz

Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu Vatandaşımızın Hizmetinde ifadelerine yer veren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘ 500 Kişi kapasiteli Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu
vatandaşımıza ücretsiz olarak hizmet vermeye başladı. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi bu memleketi gençlere emanet edeceğiz. Bu anlayışla Ergene’deki gençlerimize sportif aktivitelere yönlendirebilecek tesislerin açılışını gerçekleştirmekten mutluluk duyuyorum. Hizmet etmekten gurur duyduğum Ergene halkının yaşam standartlarını hak ettiği düzeye yaklaştırabilecek düzeye getirmek adına çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz’ ifadelerine yer verdi.

 

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 399 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1818424