Ergene’de, Yollara Kilit Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Devam Ediyor

Ergene’de, Yollara Kilit Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Devam Ediyor

Ergene Belediyesi ekipleri, merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor.
Hizmet belediyeciliği ve vatandaş memnuniyetini ön planda tutan Ergene Belediyesi, ilçe genelinde yol çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelinde birçok mahallenin asfaltlama, kilit parke taşı döşeme ve yol onarım bakım çalışmalarını gerçekleştiren Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Yeşiltepe Mahallesi  Martı  ve Mücahid Sokakta, ekiplerin yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından kilit parke taşı döşeme çalışmalarının ara vermeden sürdürüleceğinin bilgisi kaydedildi.
Yapılan program dahilinde mahallelerde yol çalışmalarının devam edeceğini belirten ekipler, her mahalleye hizmetin gideceğine vurgu yaptı.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘Bu süreçte çalışmalar sebebiyle oluşan aksaklıklardan dolayı halkımızın gösterdiği anlayışa teşekkür ediyorum. Ergene halkından aldığımız destekle ilçemizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalar sonuçlandığında caddeleri ve sokaklarıyla Ergene’yi yeniden inşa etmiş olacağız’ ifadelerine yer verdi. 

 

 

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 373 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1818398