Ergene Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirmeye Devam Ediyor

Ergene Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirmeye Devam Ediyor

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kullanılmak üzere alınan iki adet çöp kamyonu Ergene Belediyesi araç filosuna dahil edildi.

Marmaracık Mahallesi Muhtarlık binası önünde yapılan törene; Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Belediye Başkan Yardımcısı Hülya İnci, Ayça Çevikelli, Nuh Nuhoğlu ve Menderes Yıldız’ın yanı sıra meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Halka daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek adına araç filosunu genişletmeye devam ediyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘  Bugün anlamlı bir gün araç filomuza yeni araç kazandırdık. Belediyemiz yeni olmasına rağmen sıfırdan bir ilçe kurduk. Bugüne kadar 1 adet belden kırmalı süpürge, 1 adet konteyner yıkama aracı, 1 adet yol sürme aracı,  1 adet greyder, 1 adet küçük silindir, 1 adet otobüs, 1 adet ambulans, 1 adet makam aracı ve 1 adet sepetli  vinci, 2 adet kamyonet, 5 adet zabıta aracı, 3 adet kamyon, 2 adet kepçeyi  belediye filomuza kazandırdık. Bugünde vatandaşlarımıza hem daha kaliteli hem de daha hızlı hizmet verebilmek için araç kadromuza iki yeni çöp kamyonumuzu ve 1 adet kar ile mücadele amaçlı kamyonumuzu belediyemize kazandırdık. Kamyonumuza tuzlama ve kar küreme işlemlerinde kullanmak için bir aparatı taktırdık’ ifadelerine yer verdi.

Yüksel ayrıca ‘ Kırkgöz Esenler ve Pınarbaşı Mahallelerimizde  düğün salonu yapıyoruz. Her Mahallemizde olduğu gibi  İğneler Mahallemizde park ve yol çalışmaları devam ediyor. Sağlık Mahallesinde Zübeyde Hanım Parkını açtık. 25 Aralıkta  Türkan Bebek Parkını vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Sosyal kültürel yapıdan çevre düzenlemesine, sosyal belediyecilik yapılarından belediyecilik alanındaki tüm çalışmalarımız devam edecektir’ dedi.

Dualar eşliğinde kurban kesimi ile tören programı sona erdi.

 

 

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 375 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1818400