Ergene Kapalı Spor Salonu’nun İnşaatında Sona Yaklaşıldı

Ergene Kapalı Spor Salonu’nun İnşaatında Sona Yaklaşıldı

Ergene Belediye Başkanlığı tarafından yapılmakta olan 500 kişilİk spor salonu inşaatında sona yaklaşıldı. Velimeşe Mahallesi Spor Tesisi alanında yapılmakta olan 500 kişilik Kapalı Spor Salonu inşaatında  çalışmalar son sürat devam ederken, 2018 yılının ilk ayında vatandaşların hizmetine sunulacağının bilgisi kaydedildi.

Velimeşe Kapalı Spor Salonu hakkında açıklamada bulunan Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri,’ 10.06.2016 tarihinde sözleşmesi imzalanan  projenin, Velimeşe Mahallesi 557 ada, 3 parselde yapım işine başlanmıştır. Proje bünyesinde; Basketbol ve voleybol sahası, 500 kişilik tribün, bowling salonu, masa tenisi ve bilardo salonu, sauna, duş, wc, kafeterya ve yönetim alanı bulunmaktadır’ ifadelerine yer verildi.

Yapımında son aşamaya gelinen Kapalı Spor Salonunu tesisinin içerisinde birçok aktivite alanlarının yer alacağının belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Hafta sonu mesai programında Ergene Kapalı Spor Salonu çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘ Ergene halkımız için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Emeğimiz ve çalışmalarımız Ergene halkının yaşam kalitesini arttırarak gelecek kuşakların sağlam temeller üzerinde yaşam sürmesini sağlamaktır. Bizler bu anlamda çalışmalarımızı hedeflerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Spor Kompleksinin tamamlanmasıyla ilçe genelindeki  çocuklarımız ve gençlerimiz modern çağın gerektirdiği imkanlara sahip olarak sportif aktivitelerde bulunacaklardır. Sportif aktivitelerin yanı sıra sosyalleşme konusunda da gelişimini sağlayan çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak durması temel hedefimizdir’ ifadelerine yer verd
Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 207 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1855945