Bu kış yine Ergene Belediyesinin İkram çeşmelerinden vatandaşlarımıza sıcak çorba akacak

Bu kış yine Ergene Belediyesinin İkram çeşmelerinden vatandaşlarımıza sıcak çorba akacak

Sosyal belediyecilik anlamında insan odaklı hizmet üretmeye devam eden Ergene Belediye Başkanlığı, ikram çeşmeleriyle Yeşiltepe Mahallesi’nde Edirne Caddesi üzerinde karşılıklı iki farklı noktada vatandaşlara sıcak çorba ikramına başladı.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda sabahın erken saatlerinde halka sıcak çorba ikram projesini başlatılarak vatandaşlara çorba ikramında bulundu. Bu uygulama vatandaş ve öğrencileri sevindirirken, memnuniyetlerini dile getiren vatandaş ‘ Bu uygulama ilçemizde sabah işe giden çalışanlar ve derse yetişmek için kahvaltı yapamayan öğrenciler için  ayaküstü sıcak bir çorba içmeleri iyi olacaktır bilgisi kaydedildi. 

İkram çeşmesinden vatandaşların ücretsiz olarak yararlanacaklarını ifade eden Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Soğuk kış günleri sabahında vatandaşlara ikram çeşmesinden sıcak çorba ikramı yaparak gönülleri ısıtacağız. Vatandaş odaklı hizmet çalışmalarımızı hedefimiz dahilinde hayata geçirmeye devam ediyoruz. Sabahın erken saatlerinde evlerinden çıkan vatandaşlarımızın bu soğuk kış günlerinde içlerini ısıtacak bir ikramlık sunmanın memnuniyetini yaşıyorum’ dedi. 

Sabahın erken saatlerinde yapılan Çorba ikramını gören vatandaşlar ise, Başkan Rasim Yüksel ve ekibine teşekkür ettiler. 

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 244 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1855982