Ergene’de Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Ergene’de Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Ergene Belediye Başkanlığı, ilçenin çehresini değiştirmek adına belirlenen program dahilinde çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını gece gündüz demeden sürdüren Ergene Belediyesi, ilçe genelinde yol çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelinde birçok mahallenin asfaltlama, kilit parke ve yol onarım bakım çalışmalarını gerçekleştiren Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, geçtiğimiz günlerde  Yeşiltepe Mahallesi Şafak Sokakta kazı ve dolgu çalışmalarının startını verdi.

Yeşiltepe ve Sağlık Mahallesinde  ana cadde üzerinde çalışmalar yoğun tempoda devam ederken konuyla ilgili açıklamada bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘Ergenemizde yaşanan büyük sorunlarımızı çözdük.  Büyükşehir Belediyemiz 100 km içme suyu hattı, 116 km kanal ve alt yapı hizmetlerini sundu. Bizler de yol ihalelerimizi yaptık . İnşallah 2018 yılı içerisinde tüm yollarımızı bitirme hedefindeyiz’ dedi.

Yüksel ayrıca ‘ Daha modern bir ilçe için çalışarak Vakıflar, Sağlık ve Yeşiltepe Mahallelerinde yaşanan alt yapı sorununu çözüme kavuşturduk ve üst yapı çalışmalarının startını verdik. 55.000 metre parke taşı döşeme , 15.000 metre asfalt yapımı ve 10.00 metre yol bakım çalışmalarının gerçekleştirdiği Ergene ilçesinde 96. 500 metre yağmur suyu hattı döşeme çalışması yapıldı. Büyüyen gelişen Ergene için çalışmalarımız devam edecektir’ dedi.

 

 

 

 

Bu sayfayı paylaşın
Bugün Edilen Ziyaret Sayısı: 189 | Toplam Ziyaret Sayısı: 1855927